Shell Tixophalte
Promast

SHELL TIXOPHALTE WET TARİHÇESİ

Shell Tixophalte Wet, yapı sektörü için Shell Teknoloji Ekibi tarafından geliştirilmiş birçok buluştan bir tanesidir. İlk defa 1981’de Hollanda’daki Ar-Ge Laboratuvarı’mızda geliştirilmiş ve denenmiştir. O günden bugüne, ürünümüzün formülü; sağlık ve çevre düzenlemelerine ve yeni tip uygulamalara uyum sağlamak amacıyla yenilenmiştir. Geliştirilen özellikleri arasında kullanılan bitüm, polimer katkılar, mineral filler ve zehirli olmayan, klorin içermeyen solvent gibi katkı maddeleri bulunmaktadır.

20 YIL ÖNCE GELİŞTİRİLDİĞİNDEN BERİ, SHELL TIXOPHALTE YAPI SEKTÖRÜNDE BİRÇOK PROFESYONEL, ESNAF, İNŞAATÇI VE USTA TARAFINDAN FARKLI ALANLARDA KULLANILMAKTADIR.

NEDEN SHELL?

Shell, güvenebileceğiniz gelişmiş ürünler üretmekte ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak özel distribütürlerle iş yapmaktadır. Shell merkez pazarlama ve teknik ekipleri, distribütörleriyle birlikte sizlere gereken bilgi birikimini, ürün ve uygulama eğitimlerini aktarmaya hazırdır.

Amacımız Shell’i seçerek işlerinizde başarıya ulaşmanızdır.

  • 90 yılı aşkın bir süredir Shell, bitüm işinde geliştirdiği çözümleri, servisleri ve kaliteden ödün vermeyen geniş ürün gamıyla bilinmektedir.
  • Ar-Ge ve teknolojiye önem veriyoruz. Bitüm ve asfalt konularında toplamda 49 aktif patentimiz bulunmaktadır.
  • İşlerinizde başarıyı ve büyümeyi yakalamanız için sınıfının en iyisi teknik ve pazarlama uzmanlarımız size, bulabileceğiniz en iyi hizmeti vermektedir.