HAKKIMIZDA

Sektöründe Yeni Bir Anlayış, Yeni Bir Vizyon...

Promast, başta yapı sektörünün ihtiyacı olan, montaj, izolasyon, boşluk doldurma ve sızdırmazlık uygulamalarına odaklanmış yenilikçi bir üreticidir. Uzmanlık alanımız; katma değeri yüksek aerosol PU köpükler; silikon, poliüretan ve hibrit bazlı mastikler ve yapıştırıcıların üretimidir. Promast'ın üretimi ağırlıklı olarak profesyonel kullanıcılara yönelik olmakla birlikte, portföyünde ev kullanıcıları için tasarlanmış pek çok yenilikçi ürün de bulunmaktadır.

Temel Değerlerimiz Vazgeçilmezdir.

Promast, temel olarak benimsediği güvenilirlik, yüksek standartlarda üretim, geniş ürün portföyü, inovasyonda liderlik, stratejik ortalık ve çevre politikaları değerlerinden ödün vermeden üretim yaparak, iş ortakları için fark yaratmayı hedefler.

Promast, daha önce piyasaya çıkmamış yenilikçi ürünleri, ekonomik olarak anlamlı koşullarla kullanıcıların hizmetine sunmayı misyon edinmiştir. Ar-ge çalışmaları Promast'ın faaliyetinin odağında yer alır; bu anlayış doğrultusunda ilk iş olarak geniş üretim ve analiz olanaklarına sahip laboratuvarımız kurulmuştur. Bu sayede şirketimiz etkin bir kalite kontrol sistemine de kavuşmuştur.
İş alanımızdaki yenilikçiliğimiz ve uzmanlığımız meyvelerini kısa sürede vermiş; bir poliüretan alternatifi ve çevre dostu olan silan sonlu hibrit polimerlerin (SPM teknolojisi) Türkiye'de ilk defa Promast tarafından gerçekleştirilen üretimi KOSGEB desteği kazanmıştır. Ayrıca PU köpükler için geliştirdiğimiz yenilikçi uygulamaların TÜBİTAK tarafından desteklenme süreci başlamıştır.