Hakkımızda

Promast, montaj, yalıtım, dolgu ve sızdırmazlık malzemesi uygulamalarına odaklanan, inşaat endüstrisinin birincil gereksinimlerinin yenilikçi bir üreticisidir. Promast’ın uzmanlık alanı, katma değerli aerosol PU köpükler, silikonlar, poliüretan ve hibrit esaslı sızdırmazlık ürünleri ve yapıştırıcıların imalidir. Promast ürünleri, hem profesyonel, hem de profesyonel olmayan kullanıcılara yöneliktir.
Heat Insulation

Promast, iş ortakları için güvenilirlik, en yüksek üretim standartları, geniş ürün portföyü, inovasyonda liderlik, stratejik ortaklık ve çevre politikaları gibi temel değerlerinden ödün vermeden fark yaratmaya çalışmaktadır.

Promast’ın misyonu, daha önce bölgemizde hiç üretilmemiş yenilikçi ürünleri, uygun fiyatlarla üretmektir. Ar-Ge, Promast'in merkezinde yer almaktadır. Bu anlayışa uygun olarak, geniş üretim ve analiz yeteneklerine sahip bir laboratuvar kurulmuştur. Bu yatırım sayesinde Promast, etkili bir kalite kontrol sistemi elde edebilmiştir.

Sürekli değişen pazar koşullarında ve rekabet dinamiklerinde Promast, ürün kalitesini ve hizmet standartlarını korumuştur. Promast, Türkiye'de modifiye hibrid polimerler (SPM teknolojisi) olan çevre dostu silan üretimi için, KOSGEB'in desteğini alan ilk öncü şirkettir. 2018 yılında yeni fabrikasına taşındıktan sonra Promast, kalite sertifikasyon sürecini tamamlamıştır. Tüm üretim süreçleri, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları altında yapılmaktadır.

Vizyon

Müşterilerimiz için değer yaratan, hem çalışanları hem de çevre için güvenli bir iş yeri ve gelecek sunan, sağladığımız kaliteli hizmet ve ürünlerimiz ile birlikte fark yaratan üretici olmak.

Misyon

Güvenlikten asla ödün vermiyoruz. Şirketimizin başarısı adına uzun vadede daha iyi performansa ulaşabilmek için sürdürülebilirliğin anahtar olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, mümkün olan en verimli şekilde çalışmak için mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanıyor ve sektörün ihtiyaçlarını karşılayan üstün kalite ürünler imal ediyoruz.

Temel Değerler

  • Güvenlik ve çevre sorumluluğu
  • Dürüstlük, etik davranış ve yüksek ahlaki karakter
  • Şeffaf bilgi paylaşımı ile ekip işbirliği ve desteği
  • Başkalarının başarılı olmasına yardımcı olmaya odaklanan sonuçlar.

Kalite Sertifikalarımız

CE ISO 45001 Kalite Sertifikaları

CE ISO 45001

CE ISO 22716 Kalite Sertifikaları

CE ISO 22716

CE ISO 14001 Kalite Sertifikaları

CE ISO 14001

CE ISO 9001 Kalite Sertifikaları

CE ISO 9001

CE Silikon Kalite Sertifikaları

CE Silikon

CE Köpük Kalite Sertifikaları

CE Köpük

Standarda Uygunluk Kalite Sertifikaları

Standarda Uygunluk

CE 2024 Kalite Sertifikaları

Acryseal-FR

CE 2024 Kalite Sertifikaları

Universal

CE 2024 Kalite Sertifikaları

Fire Foam B1

CE 2024 Kalite Sertifikaları

Fireseal B1

Performans Kalite Sertifikaları

Giscolene F 0.5

ISO 14001 Kalite Sertifikaları

Giscolene F 0.5

ISO 9001 Kalite Sertifikaları

Giscolene F 0.5

ISO 14001 Kalite Sertifikaları

Giscolene F 1.0

ISO 9001 Kalite Sertifikaları

Giscolene F 1.0

Performans Kalite Sertifikaları

Giscolene F 1.0

CE 2022 Kalite Sertifikaları

Fren Balata Temizleyici

CE Kalite Sertifikaları

Facade

Kalite Sertifikası Kalite Sertifikaları

EPDM